Зовнішня реклама

Як ми працюємо

Етапи створення зовнішньої реклами охоплюють технологічний цикл створення об’єкта. Недотримання вимог до створення зовнішньої реклами або невиконання завдань, що стоять як перед рекламодавцем, так і перед виробником реклами, призведе до незадовільних результатів і створений об’єкт зовнішньої реклами не принесе очікуваного ефекту, оскільки реклама не буде “продавати”.

Створення зовнішньої реклами має відповідати всім правовим нормам відповідно до законодавства. Недотримання цих норм спричинить адміністративну відповідальність і штрафи, і навіть повну ліквідацію рекламного об’єкта.

При складанні кошторису з встановлення зовнішньої реклами враховуються всі необхідні етапи роботи:

Демонтаж старої системи;
Складання нової системи;
Встановлення зовнішньої реклами
Погодження кошторису із Замовником

Монтаж та встановлення об’єктів зовнішньої реклами проводиться у чіткій відповідності до технічних вимог. На кожен об’єкт повинен існувати технічний проект, а його експлуатація має здійснюватися відповідно до відповідних норм та правил експлуатації.

Сучасні технології дозволяють суттєво знизити вартість установки об’єктів зовнішньої реклами за рахунок відмови від використання дорогої техніки, а найчастіше це просто неможливо. Однією з таких технологій є технологія промислового альпінізму, яка дозволяє, залучаючи до роботи професійних альпіністів, здійснювати встановлення та монтаж зовнішньої реклами у важкодоступних місцях.

Наші реализовані проекти

Оберіть розділ