ЖИЛІ ПРИМІЩЕННЯ

На сьогоднішній день питання про якісне насичення кімнат у будинку свіжим і чистим повітрям стає все більш популярним, оскільки багато сучасних будівель настільки ретельно ізолюються від зовнішнього середовища, що деякі приміщення виходять герметично закритими. В результаті цього свіже повітря надходить в приміщення дуже погано, а вирішити цю проблему тільки провітрюванням або установкою кондиціонерів практично неможливо.

Створення комфортних умов для приватного заміського будинку не просте завдання, адже система має виконувати такі завдання:

підтримання у приміщеннях будинку певної температури повітря;
очищення повітряного потоку, що подається в житло;
забезпечення циркуляції повітряних мас;
зволоження/осушення повітря до потрібних показників
Підбір системи кондиціонування приватного заміського будинку необхідно здійснювати на стадії створення дизайн-проекту або під час будівництва. На даному етапі можна організувати взаємодію системи кондиціювання з системою вентиляції та опалення, що дозволить досягти максимальних комфортних умов для проживання.

Вибираючи кліматичну систему для приватного будинку, необхідно враховувати архітектурні особливості будівлі, стан електропроводки та її здатність витримати значні навантаження, а також правильно розрахувати потужність майбутнього кондиціонера.

Для підбору обладнання, яке задовольнятиме технічним вимогам та відповідатиме конкретному типу приміщення, необхідно звернутися до спеціаліста, який допоможе прийняти правильне рішення та запланувати встановлення кондиціонера вже на етапі проектування приватного заміського будинку.

Звертаючись до спеціаліста нашої компанії, ви отримаєте необхідне технічне рішення, яке відповідає всім вимогам комфорту, не порушує зовнішнього вигляду будинку та неодмінно враховує ваші умови та побажання.