ТОРГІВЕЛЬНІ ПРИМІЩЕННЯ

З постійним зростанням конкуренції у логістичній сфері підвищуються вимоги до якості послуг із зберігання та доставки товарів та продукції.

До складських приміщень та комплексів пред’являються особливі вимоги та найбільшу увагу при їхньому функціонуванні приділяється створенню необхідних умов зберігання вантажів та комфортної роботи персоналу. Вентиляція на складах проектується саме під потреби продукції, що зберігається там. Забезпечити необхідні кліматичні показники відповідно до норм санітарно-гігієнічних вимог покликане встановлення систем вентиляції, кондиціювання та опалення.

Основна особливість у проектуванні та монтажі систем вентиляції складських приміщень – це їхня висока насиченість різним допоміжним обладнанням. Крім того, для складів характерний високий рівень застосування засобів механізації та технологічних операцій з обслуговування та переміщення об’єктів. Це створює додаткові труднощі для організації системи вентиляції, а також накладає на неї додаткові вимоги, наприклад видалення вихлопних газів. При цьому необхідно враховувати технічні та екологічні характеристики вантажних машин, які повинні додаватися до технічного завдання вентиляції.

Наша компанія надає повний спектр послуг з розрахунку потреби та встановлення необхідного обладнання.