СКЛАДСЬКІ ТА ПРОМИСЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ

Вентиляція виробництва – комплекс заходів, спрямованих на організацію та підтримання стабільного повітрообміну у виробничих приміщеннях. Працююче обладнання та виробничі процеси нерідко є джерелом попадання в повітря зважених частинок та отруйних випарів, що може негативно позначитися на здоров’ї людей. Крім того, недолік свіжого повітря знижує продуктивність і здатність переносити фізичні навантаження.

Завданням вентиляції виробничих приміщень є видалення відпрацьованого повітря (витяжна система вентиляції) та заміна його свіжим (припливна система вентиляції), спеціально очищеним, підігрітим або охолодженим, що відповідає всім нормам.

При проектуванні вентиляції необхідно враховувати такі умови:

наявність шкідливих випарів
зміна температурного режиму
підвищена загазованість
Для забезпечення максимально якісної вентиляції необхідно виконувати її проектування та монтаж вже на етапі будівництва. Тільки так можна взяти до уваги всі заходи безпеки, правильно спроектувати витяжні зони.

Але трапляється так, що необхідний монтаж системи вентиляції у вже побудованому будинку. У цьому випадку слід врахувати всі умови, в яких експлуатуватиметься система, а також призначення приміщення. Вибір обладнання завжди залежить від вибухо- та пожежонебезпечності приміщення.

Як відомо, для виробничих приміщень використовують загальнообмінну та місцеву вентиляцію. Перша відповідає за повітрообмін та очищення повітря всього приміщення. А ось за допомогою місцевих відсмоктувачів можна вирішити тільки локальні завдання в місці утворення тих самих шкідливих речовин. Але втримати і нейтралізувати такі повітряні потоки повністю, перешкоджаючи їх розповсюдженню по всьому приміщенню, не вдається. Тут потрібні додаткові елементи, такі як парасольки.

На вибір обладнання при монтажі вентиляції виробничих приміщень впливає тип виробництва і кількість шкідливих речовин, що виділяються, параметри самого приміщення, і розрахункова температура для холодної і теплої пори року.

Кваліфіковані фахівці нашої фірми готові якісно вирішити таке серйозне завдання, як розрахунок, проектування та подальший монтаж вентиляції, для забезпечення Вашого промислового приміщення необхідними та достатніми умовами для виробничого процесу.