ПРОМИСЛОВЕ КОНДИЦІОНУВАННЯ І ВЕНТИЛЯЦІЯ

Промислова вентиляція є комплексом спеціальних пристроїв і технологічних приладів, які забезпечують організований повітрообмін великих обсягів між робочим приміщенням і вулицею. Якість промислових вентиляційних систем оцінюється їх можливістю ефективно видаляти забруднене повітря, подавати замість нього свіже, підтримувати відповідно до нормативних вимог температурний режим та мікроклімат, за дотримання норм екологічної та санітарної безпеки.

Наша компанія пропонує комплексні послуги з розробки, монтажу та обслуговування систем промислової вентиляції для різних категорій об’єктів, таких як:

виробничі площі
складські термінали
торгові центри
в офісні будівлі
басейни та фітнес-клуби
хімчистки, пральні, сушильні зони
заклади громадського харчування та інші приміщення.
Вимоги до систем промислової вентиляції та кондиціювання

Промислова вентиляція покликана забезпечувати обробку великої кількості повітря, при цьому вона працює під великим тиском і з високою швидкістю. При розрахунку систем вентиляції та кондиціювання промислових об’єктів необхідно брати до уваги такі вимоги:

Норми санітарного та гігієнічного контролю, які визначають мінімально час на локалізацію та видалення шкідливих виділень у робочому приміщенні, створення комфортної обстановки для персоналу чи тварин.
Звукові. Шумність роботи обладнання має перевищувати існуючі вимоги.
Протипожежні. Компоненти промислової вентиляції для приміщень підбираються та встановлюються строго з урахуванням вимог протипожежної безпеки.
Експлуатаційні. Способи монтажу всіх приладів та трубопроводів повинні враховувати необхідність систематичних оглядів та технічного обслуговування.
Енергозберігаючі. Вентиляція має бути максимально ефективною за мінімальних витрат електроенергії.
Екологічні. Навколишнє середовище має бути захищене від викидів із системи.
ВИДИ ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ

На відміну від побутової припливної вентиляції в умовах приміщень з великим обсягом циркулюючого повітря та можливими шкідливими виділеннями, потрібне потужне обладнання для кліматизації примусового припливу та очищення повітряних мас.

Прийнято виділяти такі види промислової вентиляції:

аерація чи провітрювання приміщень;
загальнообмінна, штучна (механічна) вентиляція та системи кондиціювання повітря (приточування та витяжка);
місцеві вентиляційні відсмоктувачі;
повітряні завіси та струмені;
ежекція або стиснення та розрідження повітря для його передачі по повітроводах.
Крім того, якщо за основу класифікації взяти спосіб переміщення повітря, то вентиляція може бути:

природною;
штучна (механічна);
комбінованої.
РІЗНОВИДНОСТІ

Вибір відповідної вентиляційної системи багато в чому визначає тип приміщення, його функціональність та ряд поставлених завдань:

Майстерні та великі виробничі цехи. Крім витяжної вентиляції промислових приміщень, у таких місцях можливий монтаж додаткових модулів кондиціонування та фільтраційних систем.
Великі комплекси та термінали, особливо ті, що спеціалізуються на зберіганні харчової продукції, медикаментів. Особливо потребують промислової припливно-витяжної системи з можливістю кліматизації.
Громадські, адміністративні та технологічні приміщення. Для створення комфортного мікроклімату застосовуються системи вентиляції та кондиціювання з додатковою фільтрацією.
Склади для невеликих приміщень. Найчастіше використовується природний повітрообмін.
Наша компанія розробляє необхідні вентиляційні системи будь-якого виду. Монтаж, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування розроблених для вас систем вентиляції та кондиціонування – в руках наших професіоналів. Якісне виконання робіт на кожному етапі – гарант безперебійної роботи системи на вашому об’єкті.

Високий кваліфікаційний рівень фахівців нашої компанії, а також сучасні технології дозволяють у досить стислий термін створювати та активізувати системи вентиляції та кондиціювання для кожного замовника.