АВТОМАТИЗАЦІЯ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ ПОВІТРЯ

Система автоматики вентиляції повітря – це сукупність пристроїв та алгоритмів, покликаних забезпечити підтримання заданих кліматичних умов та управління ними відповідно до прийнятих норм та іншої нормативно-технічної документації. Система автоматики багато в чому визначає такі функціональні параметри систем вентиляції як:

надійність,
економічність,
ефективність
довговічність роботи.
Автоматизація системи вентиляції та кондиціонування в першу чергу актуальна для великих промислових об’єктів: виробничих площ, фермерських господарств, спортивних комплексів, торгових та бізнес-центрів, місць масового громадського відпочинку, але може з успіхом застосовуватися і в будинках житлового фонду. Від якості автоматики та її робочих алгоритмів залежить безпека та надійність функціонування всієї вентиляційної системи.

Мета автоматизації систем вентиляції:

контроль та вимірювання параметрів;
регулювання процесів тепломасообміну;
захист обладнання при аварійних ситуаціях та блокування;
керування електроприводами обладнання;
сигналізація про нормальну роботу обладнання, а також аварійні (передаварійні) ситуації. Автоматизація систем вентиляції, як показує практика, дозволяє заощаджувати від 13% до 20% теплоспоживання та холодоспоживання, а в результаті електроспоживання.
Щоб замовити проект автоматизації вентиляційних установок та диспетчеризації кондиціювання, звертайтесь до спеціалістів нашої компанії. Допомогти вибору обладнання завжди готова наша служба технічної підтримки.