Електрика

Послуги з електропостачання

• Обстеження та діагностика мереж

Фахівці нашої компанії допоможуть визначити оптимальний варіант організації електромонтажних робіт, який відповідатиме побажанням навіть найвибагливішого клієнта.

• Складання комерційної пропозиції відповідно до побажань замовника.

• Розробка проектної документації

Висококваліфікований персонал компанії гарантує проектування, складання та оформлення проектної документації відповідно до встановлених норм і правил, а також її супроводження на всіх етапах виконання робіт.

• Складання кошторису

Надаємо кошторисну документацію в нормативних базах, визначається характеристиками будівлі, кількістю необхідного обладнання та його параметрами, поточними цінами на інвентар та обладнання у конкретному регіоні, чинними коефіцієнтами на трудовитрати на обсяги майбутніх робіт.

Вся документація виконується з урахуванням будівельних норм БНіП та правил влаштування електроустановок. Ці правила вказують на необхідну послідовність робіт, що виконуються, і норми безпеки при виконанні монтажу.

• Поставка обладнання

Відділ постачання виконає закупівлю обладнання відповідно до проекту та переваг замовника.

• Виготовлення електрощитового обладнання

Маємо власне виробництво електро-щитового обладнання. Розробимо конструктив щитового обладнання будь-якої складності відповідно до ваших схем та потреб. Гарантуємо якісне складання обладнання з дотриманням вимог безпеки та надійності роботи.

• Електромонтажні роботи, та пусконалагодження системи

Електромонтажники, які мають досвід роботи у сфері понад 15 років, гарантують високоякісний комплекс робіт із встановлення та збирання виробів, що живляться від електричних мереж та автономних джерел живлення. Його ведуть із дотриманням вимог чинної нормативно-технічної документації у сфері системи стандартизації, будівельних норм та правил, пожежних інструкцій. Дотримуємося основних положень та рекомендацій, зазначених у паспортах та інструкціях з експлуатації компаній-виробників обладнання, пристроїв, приладів, матеріалів та комплектуючих, що монтуватимуться.

• Видача технічних звітів

Наявність у компанії електротехнічної лабораторії. Надамо звіти про проведення електровимірювальних робіт.

Наша компанія представлена на вітчизняному будівельному ринку не перший рік і встигла заробити репутацію відповідального та професійного виконавця електромонтажних робіт.

Сертифікати

Оберіть розділ

Ми маємо партнерські відносини з компаніями